KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14198207
nr 1419 8207
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, blandteknik, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 49x39cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:42:55
100 kr
150 kr